Ušno-nosovo-krčná ambulancia

"Široké spektrum zákrokov v oblasti uší, dýchacích orgánov, tváre a krku vykonávajú na našej klinike profesionáli, ktorí sú špičkou vo svojom obore. Vďaka ich dlhoročnej praxi si môžete byť istí precíznym a perfektne prevedeným chirurgickým zásahom."

Na ušno-nosovo-krčnej ambulancii vykonávame profesionálne zákroky pri chorobách ucha, dýchacích orgánov, tváre a krku, maxilofaciálnej oblasti, hltana, hrtana, pažeráka, či slinných žliaz. Spektrum našich operačných zákrokov je veľmi široké – od operácií nosových a podnebných mandlí či deformovanej nosovej priehradky, cez plastiku bubienka stredného ucha, až po operácie slinných žliaz či odstraňovanie rôznych nádorov, cýst a odstávajúcich uší. Natrvalo vyriešime aj problémy s chrápaním – v našej ORL ambulancii ich odstraňujeme plastikou hrtana, podnebia a koreňa jazyka.

Jednodňové chirurgické zákroky vykonávajú skúsení lekári a anestéziológovia a celková doba hospitalizácie v našej modernej klinike väčšinou nepresiahne 24 hodín. Naši špecialisti z oblasti plastickej chirurgie a ORL sa postarajú o to, aby ste už pár hodín po zákroku odkráčali domov zdraví a v plnej sile.

Napíšte nám