Naše služby

Chirurgia - typy operačných zákrokov

Estetické, otorinolaryngologické, či chirurgické zákroky v oblasti hlavy, krku a rúk vykonávame najmodernejšími postupmi a technikou. Podľa typu diagnózy operačné výkony realizujeme v lokálnej a celkovej anestézii.

Detská ušno-nosno-krčná ambulancia

Už desať rokov sa v priestoroch našej kliniky venujeme našim detským pacientom. Diagnostika a následná terapia malých pacientov je pre nás prioritou. Jednotlivé vyšetrenia sú deťom realizované na základe objednania a vždy za prítomnosti rodičov.

Denný stacionár - infúzna liečba, vysokodávkovaný vitamín C

Infúznu terapiu pre dospelých môžete absolvovať v našom dennom stacionári. Dnes veľmi vyhľadávaná infúzna liečba vitamínom C je účinná na posilnenie imunity v boji proti infekciám dýchacích ciest.

Ušno-nosno-krčná ambulancia pre dospelých

Široké spektrum vyšetrení v v oblasti uší, dýchacích orgánov, tváre a krku realizujeme najmodernejším materiálno-technickým vybavením.

Foniatrická ambulancia

Pre pacientov, ktorí trpia dysfóniou alebo sa svojím hlasom živia, ponúkame profesionálne foniatrické vyšetrenia. Stačí sa objednať a nechať svoje hlasivky preskúmať odborníkom. Predídete tak ich trvalej zmene a zabezpečíte im správnu liečbu.

ambulancia estetickej medicíny

Zdravie a krása vždy kráčali a budú kráčať bok po boku. Ponúkame Vám konzultácie a následné riešenie úpravy a modelácie celého tela.

Detská urologická ambulancia

Najčastejšiu operáciu chlapcov v mladom veku – operáciu fimózy alebo zúženia predkožky, vykonávame rýchlo a efektívne v rámci našej jednodňovej chirurgie. Čakacie doby na ambulantné vyšetrenie i operáciu sú minimálne.

Vernostný systém

Svojich klientov si veľmi vážime a preto ponúkame vernostný systém zliav, ktorým sa Vám za Vašu priazeň chceme poďakovať. Využite zľavy na každú ďalšiu chirurgickú operáciu u Vás a Vašich najbližších príbuzných.