Naše služby

Chirurgia

Estetické, otorinolaryngologické, či chirurgické zákroky v oblasti hlavy, krku a rúk vykonávame najmodernejšími postupmi a technikou. Ako prví na Slovensku vlastníme prístroj Gyrus, ktorý umožňuje celkovú anestéziu pomocou vysokofrekvenčného tepla.

Vyšetrenia

Ponúkame profesionálne vyšetrenia sluchu a hlasiviek i bez predchádzajúceho odporúčania lekára. Disponujeme najmodernejším vybavením a naši odborníci patria medzi najlepších vo svojom obore.

Denný stacionár

Infúznu terapiu pre dospelých i deti, ktorá bola odporučená iným lekárom, môžete absolvovať aj v našom dennom stacionári. Poskytujeme v ňom dennú zdravotnú starostlivosť, ktorá nutne nemusí súvisieť s operáciou – napríklad aj inhalačnú terapiu.

Ušno-nosovo-krčná ambulancia

Široké spektrum zákrokov v oblasti uší, dýchacích orgánov, tváre a krku vykonávajú na našej klinike profesionáli, ktorí sú špičkou vo svojom obore. Vďaka ich dlhoročnej praxi si môžete byť istí precíznym a perfektne prevedeným chirurgickým zásahom.

Foniatrická ambulancia

Pre pacientov, ktorí trpia dysfóniou alebo sa svojím hlasom živia, ponúkame profesionálne foniatrické vyšetrenia. Stačí sa objednať a nechať svoje hlasivky preskúmať odborníkom. Predídete tak ich trvalej zmene a zabezpečíte im správnu liečbu.

Ambulancia plastickej a estetickej chirurgie

Objednajte sa na vyšetrenie a u špičiek vo svojom obore. Ponúkame možnosť konzultácie u ženy plastickej chirurgičky, ktorá vám skúsene poradí, čo je možné a vhodné upraviť na vašom tele pre maximálne prirodzený výsledok.

Detská urologická ambulancia

Najčastejšiu operáciu chlapcov v mladom veku – operáciu fimózy alebo zúženia predkožky, vykonávame rýchlo a efektívne v rámci našej jednodňovej chirurgie. Čakacie doby na ambulantné vyšetrenie i operáciu sú minimálne.

Vernostný systém

Svojich klientov si veľmi vážime a preto ponúkame vernostný systém zliav, ktorým sa Vám za Vašu priazeň chceme poďakovať. Využite zľavy na každú ďalšiu chirurgickú operáciu, masáže i pooperačné rehabilitácie za zvýhodnené ceny.