Detská urologická ambulancia

"Najčastejšiu operáciu chlapcov v mladom veku – operáciu fimózy alebo zúženia predkožky, vykonávame rýchlo a efektívne v rámci našej jednodňovej chirurgie. Čakacie doby na ambulantné vyšetrenie i operáciu sú minimálne. "

Zameranie detské urologické ambulancie

Detská urologická ambulancia sa zameriava na riešenie zdravotných problémov chlapcov. Jednou z najčastejších operácií v mladom veku je u chlapov operácia fimózy alebo zúženia predkožky, ktorá sa dá vyriešiť rýchlo a efektívne na jednodňovej chirurgii.

U chlapcov je prirodzeným javom, že pri narodení je vnútorný list predkožky zlepený so žaluďom, čo sťažuje prehrnutie predkožky a čistenie predkožkového vaku. Rastom dieťaťa, rannými erekciami, jemnou hygienou sa adhézie postupne uvoľňujú. Ak sa však neuvoľnia a v oblasti sa navyše nahromadí sekrét – smegma, ktorá sa infikuje, môže to chlapcom spôsobovať bolesti a problémy pri močení.

Nečakajte, kým sa vaše dieťa dostane na rad v dlhom liste čakateľov na operáciu vo verejnej nemocnici. Odstráňte jeho problémy čo najskôr a objednajte ho na ambulantné vyšetrenie, kde si dohodnete aj termín operačného zákroku. Čakacie doby na ambulantné vyšetrenie a operáciu sú minimálne. Väčšinu operácií vykonáme do jedného dňa, takže dieťa môže odísť domov už v deň zákroku.

Ceny konkrétnych zákrokov ambulancie plastickej a estetickej chirurgie nájdete na našej stránke Cenník. Ak máte otázky, kontaktujte nás a radi vám odpovieme.

Napíšte nám