Vyzerá váš nos ako kľučka od blázinca? Rhinoplastika vám pomôže

Nos sa radí medzi dominanty tváre. Trápi vás, že ten váš je príliš veľký, príliš malý alebo krivý? Zoznámte sa s rhinoplastikou. Vysvetlíme vám, čo to je, aký je jej priebeh a prečo vám pomôže zvýšiť sebavedomie.

Ako sa zvláštny nos odrazí na psychike

Záleží na tom, ako svoj atypický nos vnímate:

  • Milujem ho. Je iný, ako nos ostatných ľudí, ale mne pasuje.
  • Je mi to jedno. Neriešim to.
  • Neznášam ho. Ten frňák mi bol čert dlžný.

Spoznávate sa v niektorej z týchto skupín? Väčšina ľudí s neobvyklým nosom bohužiaľ spadá do tretej kategórie. Trápia sa a hľadajú rôzne spôsoby, ako odlišnosť zamaskovať. Do istej miery to dokáže správny účes alebo vhodne zvolené líčenie. Ale ten pocit vo vás stále zostáva. Prečo? Zrejme ste sa v živote už niekoľkokrát stali terčom posmechu. Predovšetkým malé deti vedia byť v tomto ohľade veľmi kruté. Keď vidia niekoho, kto je iný, náležite na to upozornia. A to je len malý krôčik od šikany a traumy, ktorú si z detstva do života odnesiete. Všetko záleží na vašej povahe.

Rhinoplastika – tak sa volá riešenie vášho problému

Domnievate sa, že veľký nos znižuje kvalitu vášho života? Zmeňte ho. Spôsob, ktorý vyrieši vaše problémy, a volá rhinoplastika – operácia nosu. Často ju vykonávame aj u nás. Klienti si nechávajú svoj nos rôzne upraviť. Nosy najčastejšie zväčšujeme, zmenšujeme alebo meníme ich tvar. Každý z nás je iný a má iné želania. My sa snažíme splniť všetky.

Ako operácia prebieha

Ak sa rozhodnete pre operáciu, ako prvý krok vás čaká konzultácia s odborníkom. Poviete mu, čo vás trápi a akú podobu nosu si predstavujete. On vás zoznámi s vašimi možnosťami. Samotná operácia prebieha v celkovej anestézii a u nás pri tom využívame to najmodernejšie vybavenie. Možno vás zaujíma aj cena. Tá sa pohybuje okolo 800 eur, ale záleží na konkrétnom type zákroku. Vyššie sebavedomie, ktoré vďaka svojmu novému nosu získate, je na nezaplatenie.