Denný stacionár

"Infúznu terapiu pre dospelých i deti, ktorá bola odporučená iným lekárom, môžete absolvovať aj v našom dennom stacionári. Poskytujeme v ňom dennú zdravotnú starostlivosť, ktorá nutne nemusí súvisieť s operáciou – napríklad aj inhalačnú terapiu."

 

  • Infúzna terapia pre dospelých – ak Vám bola odporučená (aj iným lekárom) infúzna liečba a nie je potrebné, aby ste boli hospitalizovaný v nemocnici, môžete túto liečbu absolvovať u nás. V dohodnutú hodinu prídete na infúziu, absolvujete liečbu a po určitom čase potrebnom na sledovanie pacienta po infúzii odchádzate domov. Odporúčame vždy počas infúznej liečby zmierniť pracovné tempo.
  • Infúzna terapia pre deti – v prípade, že máte choré dieťa, ktoré potrebuje infúznu liečbu kvôli zavodneniu organizmu, lebo kvôli ochoreniu pije málo alebo nepije, po dohode s pediatrom môže byť u nás spolu s rodičom prijatý na infúziu, po ktorej sa ďalej lieči v domácom prostredí.
  • Inhalácie - pre pacientov, ktorí trpia častými zápalmi lebo rôznym druhom chronického zápalu odporúčame pravidelnú inhalačnú terapiu, ktorá sa dá skombinovať aj s ďalšou potrebnou liečbou na našej klinike. Vždy podľa potreby jednotlivých pacientov.
Napíšte nám