Ambulancia plastickej a estetickej chirurgie

"Objednajte sa na vyšetrenie a u špičiek vo svojom obore. Ponúkame možnosť konzultácie u ženy plastickej chirurgičky, ktorá vám skúsene poradí, čo je možné a vhodné upraviť na vašom tele pre maximálne prirodzený výsledok. "

Dokonalé telo nemusí byť vzdialeným snom. Ambulancia plastickej a estetickej chirurgie ponúka profesionálne korekcie akýchkoľvek nedokonalostí od zväčšenia či zmenšenia pŕs, liposukcie, korekcie odstávajúcich uší či odstraňovanie chybičiek krásy v oblasti tváre.

Využite možnosť konzultácie u ženy plastickej chirurgičky, ktorá vám poradí čo všetko je možné, a najmä vhodné upraviť chirurgickou korekciou, pre maximálne prirodzený výsledok. Objednajte sa na vyšetrenie a konzultáciu u špičiek vo svojom obore na klinike s najmodernejším vybavením. Hospitalizácia pri väčšine zákrokov netrvá dlhšie, než 24 hodín, takže sa môžete okamžite vrátiť do svojho každodenného života s výzorom, po akom ste vždy túžili.

Podobné služby:

 

Operácia vonkajšieho nosa - Rinoplastika

Operácia odstávajúcich ušníc - Otoplastika

Operácia dolných a horných viečok - Blepharoplastika

Aplikácia botoxu

Chirurgická úprava prsníkov - zmenšovanie, zväčšovanie

Ceny konkrétnych zákrokov ambulancie plastickej a estetickej chirurgie nájdete na našej stránke Cenník. Ak máte otázky, kontaktujte nás a radi vám odpovieme.

Napíšte nám